Praha plná florbalu aneb superfinále 2016

24. april 2016 at 17:55 | zaninka |  diary
Ahoj ! Minulý týden jsem byla poprvé v O2 aréně. Jo, opravdu poprvé. Ani na koncertě a na žádném zápasu jsem nebyla. Minulý rok jsem začala hrát florbal a popravdě jsem tomu moc času nedávala, protože mně nic moc dlouho nevydrží. Florbal mě ale začal fakt hrozně moc bavit a jako "pes obranář" už rok hraju v Boženách v Roudnici. Klub se neustále rozrůstá a otevřely se už i malé Boženky. S holkama za sebou máme už první výhru, a to jsme hráli pouze dva zápasy. Doufám, že se budeme jen zlepšovat a nebudeme na to kašlat, jak to holky dělaj. Každopádně jsme jako klub vyrazili v počtu asi 20lidí do Prahy na SUPERFINÁLE FLORBALU 2016 !

(www.borntobebeautiful.blog.cz/)


Pokud trochu sledujete florbal, víte, že postoupili jak v mužském tak ženském družstvu CHODOV a VÍTKOVICE. Jelikož já nikdy nekoukala na to, komu fandím, rozhodli jsme se v klubu fandit Vítkovicím. Po příjezdu a po začátku zápasu jsme ale s kamarádkou usoudily, že holky z Chodova hrajou líp a že budeme fandit jim.

Všichni fandili Vítkovicím a my mezi nimi křičeli CHODOV !

Nikdy jsem si neuměla ani představit, jak úžasná může být na zápase atmosféra. Já tomu ani nemohla uvěřit, jakou techniku v té aréně mají a jak je to všechno zařízené. Všude byly ohně a pak nastoupily hráčky. V hale mohlo být tak 7k diváků a my byli úplně nahoře, protože nám nedovolili jako velké skupině sedět na lepších místech.(??????)
Než jsme šli do arény, zastavili jsme se v obchoďáku Harfa a daly jsme si (původně to neměl být cheat day) s Anet salát v MC. Pak ale na nás zazářil YO bar, takže jsme si běžely koupit pěknou prasárnu.

(www.borntobebeautiful.blog.cz/)

(www.facebook.com/ceskyflorbal/)

Nejvíc hnusný na celém dni byl ale vchod do O2 arény ! Protože jsem tam byla poprvé, tak jsem zmatkovala.

A nebyla bych to já, kdybych něco nepokazila.

U vchodu máte přeci ty jejich hloupé brány na kov. Tak jsem si dala do mističky telefon, foťák a peněženku, ale jako na frajerku jsem prošla s kabelkou bránou. Chápete mě ? :D Začalo to pípat a já hrozně znervózněla, omluvila jsem se že jsem tu poprvé a že nevím co mám dělat. Pak mi chtěli vyhodit jídlo na celý den, BeBečka a rejžáky ! Naštěstí pánové byli ochotní nenechat tu holku na hranolkách a hnusnejch fastfoodech, když asi evidentně drží nějakou dietu na rýžových chlebíčcích. Rychle jsem utekla, pípla lístek a potkala trenéra, který se mě ze srandy zeptal, jestli jsem to zvládla. Tak jsem se usmála a řikám "Jojo, a kde si mám vzít ty věci ?" Hned se přestal smát a z toho jeho výrazu by snad každý poznal, že je něco špatně. Prý jsem si to měla vzít když jsem odcházela, jenže vemte si to, když už chcete být pryč protože jste neskutečně nervózní.. Začala jsem zmatkovat ještě víc a křičela na Anet ať mi to vezme, jenže ta byla nervózní ze suchého šampónu a nevěděla co dřív. Přišel ke mě chlap s tím košíčkem, že ať si vezmu co je moje. Jenže já z té nervozity zapomněla co je a neni moje a začala jsem si podezřele vybírat, co si asi vezmu. Hnusně se mě zeptal co je moje a já rychle něco čapla a on odešel. V tu chvíli vedle mě stála Anet, která se smála že jí ten šampón vzali.. Jenže si ty věci taky nevzala, protože ten chlap byl s těma jejíma věcma zrovna u mě :D:D

Já si nejvíc užila zápas holek. Hlavně od holčičích zápasů toho pochytíme do naší hry mnohem víc a je nám to i bližší. Chodov sice prohrál s Vítkovicemi, ale na nájezdy. Holky hrály suprově oba týmy. My s Anetkou byly ve svém živlu, skoro nikdo nefandil a my je ještě provokovaly, že fandíme Chodovu ! :D Pak se nám teda vysmáli, když holky prohrály na jasné vítězství Vítkovic při nájezdech. Za ty nájezdy to maj holky zaslouženě.
O přestávku jsme hledali nachos, které jsme nenašli a já pak poprosila jednoho kluka, který ty nachos našel, kde je koupil (osudová chyba). Tak nám je nechal, ale byly fakt hnusný. Tskže si Anet koupila hranolky a já užírala BeBe a rejžáky.

(www.facebook.com/ceskyflorbal/)

(www.facebook.com/ceskyflorbal/)

Na zápas chlapů se hala naplnila a padl nový rekord 12K lidí !
V hale byla i ta interaktivní kostka, kde promítali zápas a i reklamy. Během zápasu tam skákalo : Vyfoťte se na SUPERFINÁLE florbalu, vložte fotku na Twitter nebo Instagram s hashtagem #superfinale a sledujte kostku ! Tak se tam všichni jak šílení začali fotit (vč. nás). A co myslíte.. skoro na konci klučičího zápasu tam promítli asi 4 fotky.. a to bylo všechno, z té stovky fotek ?! Ale aspoň máme s Anetkou krásnou fotku na památku z jednoho z nejlepších zážitků za tento rok. <33

(www.borntobebeautiful.blog.cz/)

A protože vlaky jezdí z Prahy fakt divně, měli jsme hodinu a půl čas, než pojedeme domů a šli jsme se podívat do božího obchodu florbal.com ! Jedna rada pro všechny nadšenkyně do florbalu, nebavte se v obchodech o florbale s prodavači, pokud máte doma přítele. Někteří prodavači mohou vaši diskuzi brát asi jako flirtování.:D A taky si neberte vizitku, když na vás zrovna koukají. Hold prostě sbírám vizitky :(
Byl to jeden z nejlepších florbalových zážitků a příští rok určitě pojedu znovu ! Je škoda že holky z Vítkovic projely ze Švédkami zápas 14:0, ale už jen to, že se dostaly až do Švédska je přece velký úspěch. Z kluků vyhráli kluci z Chodova, kteří bohužel také ve Švédsku neuspěli. A pokud vás ještě nevtáhl florbalový svět, je čas to napravit !

#jednahrajedensen
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Paige Douglas | Web | 24. april 2016 at 18:33 | React

Florbal milujem ♥ síce nehrám pre žiadny tím, ale je to skvelý šport. To musel byť skvelý zážitok, ja som ešte žiadny šport nevidela naživo :D

2 Ronnie Sparks | Email | Web | 26. april 2016 at 15:19 | React

Já florbal moc nežeru, takže nic pro mě. Sleduji jen hokej a to jen mistrovství :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement